KONST / Litografier / Färglitografi 16162031
nr 1616 2031
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), "Le prince de l'exil". Signerad EA-upplaga. Färglitografi, bildmått: ca 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 91x72 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:30:00
300 kr
350 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse